israil'in Mescid-i Aksa'yı işgal planı

   Kukla yöneticiler ile islam coğrafyasını birbirine düşman edip ortalığı karıştıran siyonizm Kudüs’ü işgal planı gerçekleştiriyor.

   Yıllar önce el-halil’de onlarca kişiyi namaz esnasında şehit edip saldırganın “akıl sağlığı yerinde olmadığını” bireysel bir saldırı olduğunu iddia edip saldırıyı kınamış, güvenlik gerekçesiyle camiyi kapatmıştı. Cami açıldığında yarsı sinagog olmuş her tarafı kameralar ile donatılmıştı.

   Aynı oyun Mescid-i Aksa’da da oynanıyor.

   Hepsi siyonist yahudinin ayak oyunları…

   Aslen yahudi olan 3 Filistinli korsan israil polisine saldırıyor, israilin korsan polisleri bunları öldürüyor ve Mescid-i Aksa’ya kaçtıklarını iddia ederek sözde güvenlik gerekçesiyle kapıları kapatıyor.

   Mescid-i Aksa bölgesinde kontrolü ele geçirmek isteyen ve oraya Yahudileri sokmak isteyen terörist israil mescid-i Aksa’yı açıyor ama kontrol noktaları, dedektörler koyarak.

   Ve şayet direniş olmazsa, intifada gerçekleşmezse Müslümanların harem olarak kabul ettiği Mescid-i Aksa’yı da bu şekilde ele geçirip sözde uyduruk mabetlerini inşa etme zemini bulacaklar.

http://www.ihvanlar.net

 

Reklamlar

israil'in Mescid-i Aksa'yı işgal planı” üzerine bir yorum

  1. Saldırgan Kafirlerin Sadece Filistin’i, Suriye’yi, Türkiye’yi değil, Tüm Müslüman Kardşerimizi hedef alan farklı terör örgütlerini kurmalarına ve mensuplarına kucak açmalarına, teröristlerin adalet önüne çıkarılmasını engellemelerine karşı, tüm dünyada etkin bağımsız bir İslam Birliği ve İslam yargısı tesis edilmeli, Küresel İslam Anayasası çerçevesinde hiçbir organ, makam, merci veya kişinin bu mahkemelere emir ve talimat veremeyeceği, tavsiye ve telkinde bulunamayacağı teminat altına alıp, başta abd, beni itrail, rusya, avrupa, çin, hindistan olmak üzere cümle saldırgan kafirler ve azmettirdikleri etö, fetö, pkk, pyd, daiş, haştişabi, budist çeteler başta olmak üzere eli kanlı cani tüm teröristler ile öcalan, gülen, esad, sisi, kadirov, asena, iran rejimi, suud hanedanı gibi maşaları Bağımsız İslam Yargısı Önüne çıkartılıp bunların topundan kısas hakkımızın da alınması fali malumların ise ilanı gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s