israil'in İşgal Ettiği yerlerde görmek istediğimiz

   Korsan gaspçı siyonist yahudiler Filistin topraklarını adım adım işgal ettiler. İşgal ettikleri topraklarda kendilerince müreffeh bir yaşam vaad ederek yahudileri israil’de tutmaya çalışıyorlar. Devamlı yeni yerleşim birimi yapılıyor ama zannetmeyin ki hepsi doluyor. israil korsan hükumeti her yahudiye üçer dörder ev veriyor. Yoksa bu lanetli kavmin nüfusu o kadar yapıyı doldurmaya yetmiyor. İşgal olması için ev yapılıyor ama dolduracak yahudi yok.

   Bildiğiniz gibi siyonizm karşıtı yahudiler de var ve bunların çoğu Amerika’da yaşıyor. Ne olursa olsun israil’e gitmeyi kabul etmeyen bu yahudilere de ekonomik ve sosyal baskı yapılıyor.

   Amerika’yı çökertme planının arkasında da aslında bu var.

   Yahudiler sermayeyi Çin’e taşıyor. Ve Amerika’yı çökertme senaryoları yapılıyor. Bunun sebeplerinden biri de oradaki yahudileri israil’e göçe zorlamak.

KORSAN israil’E ÖLÜM….

   İşgalciler nasıl ki İslam coğrafyasını kan gölüne çevirdiyse israil’in işgal ettiği topraklarda da aynısını görmek istiyoruz.

   Mesela siz bir mücahit olsaydınız israil’in işgal ettiği hangi şehri patlatırdınız?

Bunu düşünerek her gün 450 kere “Hasbünallahi veni’mel vekil” çekiyoruz.

http://www.ihvanlar.net

Reklamlar

israil'in İşgal Ettiği yerlerde görmek istediğimiz” üzerine 12 yorum

 1. Bunun adı düpedüz ihtilale 3. İntifada ya çağrıdır o zaman kılıçlar kınından çekilsin mermiler namluya sürülsün taş üstünde taş yahudi omzu üzerinde baş kalmasın yektir ALLAHHHHH 1’dir ALLAHHHH LA İLAHE İLLALLAH. …şehirde bomba patlatımına kıyamadigimdan cunki şehir Filistinlilerin şehri ülkesi olduğundan dolayı yahudi köpeklerinin direk bombayi yutturup içlerinde patlatmak isterdim. ..TERRORİST CHRİSTİANS AND TERRORIST JEWS

 2. Allah’ın izniyle bir gün Müslümanlar işgalci israil’in her yerini böyle patlatacak, yerle bir edecek. Sonra Allah’ın hükümlerinin icra edildiği bir Filistin inşa edilecek…

 3. Bende hiç yakıştıramadım bu siteye. Bu sözler müslümana yakışmaz onlar gibi yakıp yikamayiz biz

 4. Biz israilin yanmasından bahsediyoruz. İsrail yok olmadan fitne sona ermeyecek. Kur’an diyor ki “yeryüzünde din Allah’on oluncaya, fitne kalmayıncaya kadar onlarla savaşın”… israil’e boyun eğen, teslim olan, cihaddan geri duran bir Müslüman olmaktan Allah’a sığınırız…

 5. şu sözde hümanist insancıl kesilen müslümanlar da son moda oldu galiba adamlar son yüz yılda oluk oluk kan akıtırlar tüm dünya ses çıkarmaz arap ülke yetkilileri ses çıkarmaz bizim bu tür azınlıkta olan ehli sünnet site yöneticilerim kah facebookta kah bu tür yerlerde ufacık ses yükseltseler ilk müslümanlar engel olur size yakışmadı bilmem ne efendi efendii israilin yahudinin son yüz yılda yaptığı vahşetleri ona yakıştırıyorsun müslüman kardeşine bacına tecavuzlere ses çıkarmıyorsun da bu yayımlanan makaleye neden bir anda kınama yayınlıyorsun kanın mı bozuk mayan mı bozuk? biz den misin öteki taraftanmısın ?dost musun düşmanmısın? mazlumun mu yanındasın zalimin mi karşısındasın? yere batsın sizin yalancı sahtekar hümanistliğiniz…biz bu kafayla daha çokkkkkkk mescidi aksada canlar yitirilecek müslüman kadınlarının ırzına geçilecek atın üzerinizdeki ölü toprağını tamam belki daeş ışıd her ne belaysa cehennem köpekleri gibi önümüze geleni kesip biçmek doğramak bizim kitabımızda yazmaz fakat cihad kavramından çok ama çok uzaklaştığımızda ehli sünnet müslümanlar olarak su götürmez bir gerçek bi kendinize gelin yav site yazmış hemen yakıstıramadık bilmem ne yapmadık karalamalar kınamalar peşi sıra geliyor yahduiye yakıştırıyorsunuz demekki müslüman kanı dökmesini sizin şuurunuz ümmet bilincinizin ben …….neyse

 6. burada amaç gaye şehre gidip üzerine bomba sarıp masum insanların canına kastedmek değil bura da site editörü psikolojik olarak ters orantı taktiği izlemiş anlatmak istediğini dolaylı yoldan ifade etmeye çalışmış bu hem edebiyat ve de hem psikolojik mantık olarak beyinsel iz düşümün algılayabilme mekanizmasını ters manadan düz manaya çevirmesidir sözün özü hz ibrahim aleyhisselamın tüm putları yıkıpta en büyüğünün boynuna baltayı asıp putperestlerin yaka paça sorguya çektiğinde büyük putunuza sorun o size kimin kırdığını söylesin dediklerinde putperestlerin ee ama o konuşamazki deyince madem konuşamaz öyleyse ne diye kendini savunamayan konuşamayan şahidlik edemeyen aciz bir şeye tapınıyorsunuz demesiyle eş değerdir bir nevi bu paylaşım biraz balık omega 3 b12 vitaminlerini tüketelim bu paylaşıma rö rö rö sözö yokostoromodok no yozoyo diyen hümanist kardeşler. ..

 7. Ooo ihvanlar net işidle nasıl iletişime geçileceğinide anlatta bize tam olsun n zamandan beri bomba patlatmak cihad oldu.
  Şeytan başına gelecekleri bilmesine rağmen neden tövbe etmez ;sizin gibi kin güttüğünden olabilirmi acaba ihvanlar net bu haberi şeytan yapmış olmasın sakın ………

 8. Yazının neresinde bomba patlatmak veya kendini patlatmak var? Yazı okumayı bilmeyen zavallı kardeşlerimiz, yazının sonunda buna gücümüzün yetmediğini, hasbunallahu venimel vekil çekerek işi Allaha havale ettiğimizi belirtiyoruz anlamak bu kadar zor mu?

 9. İhvanlar.net bu bomba patlatma olayı benim de garibime gitti.Ben intihar bombacısı olarak düşünmedim,sizin de bunu kastettiğinizi asla düşünmem.Ama demek herkes farklı anlayabiliyor.Elbette yahudilerle bir savaş olacak ve yahudiler bu savaşı kaybedecekler.Nasıl ne şekilde olacak bilemeyiz.Çünkü eskisi gibi savaş meydanlarında savaşılmıyor.Şehirlere bombalar atılıyor.Askerlerin birbirleriyle mücadelesi şeklinde elbette olmuyor,en iyisini de Allah bilir.Ama ben eminimki siz masumları,çocukları,kadınları ve yaşlıları hesaba katarak demediniz bunları.Ayrıca İsrail’in bunca yaptıkları ortadayken,daha birkaç sene öncesinden Gazze bombalanırken televizyna bir çocuğun görüntüsü düştü:O minik kafası ortadan ikiye ayrılmış hastaneye yetiştiriyorlardı.O masumun suçu ne idi?Müslüman olmak mı?Siyonizme boyun eğmeyenlerin çocuğu olmak mı?Yine oraya giden bir muhabirin anlattıkları: Bir annenin çocuğu kucaklarında yanarak vefat etti.Annesi yaşarken bir ölü.Nice nice sonu acıyla biten hikayeler… Hala da bu savaş, bu kuşatma,bu işgal devam ediyor.Çünkü biz müslümanlar sessiz kalıyoruz.Ekonomik bir ambargo uygulasak o bile yetecek am a yapmıyoruz,yapamıyoruz.Malum kolalarından bahsediyorsun,almayın diyorsun ”Amaan kolayla olacak iş mi?” diyorlar.Müslüman firmalar da dikkat etseler keşke.3–4tane su markası veriyorlar hepside piyasada ençok mevcut olanlar.Onun dışındaki markaları bulamıyorsun ki zaten.Bir türlü birlik olamıyoruz.Halbuki bizler de imkanımız ölçüsünde sorumluyuz,ne yapacağımızı da bilemiyoruz.Müslümanlar en kısa zamanda birleşmeli,bir başımız olmalı.Küffar o zaman korkar bizden.

 10. Ya ne diyorsunuz kardeşim siz hepsini patlatin gebersinler gitsinler yotube da bir izleyin ısrail filistini bombalar yağdırırken çadır kurmuşlar kahve içip kek yiyorlar dürbünle izliyorlar bir nursuz ısrailli kadın filistin için burası dümdüz olmali diyor siz hala böyle hümanist yaklaşık yakında bize doğru da işgal ederler görürsünüz o zaman.

 11. Ayrıca yazıyı düz mantika okumayın biraz empati yapın…Adamlar keyiflerine göre işgal ediyorlar biz yapsak nasıl olur deniliyor biz sabrediyoruz deniliyor.Ama o da bir yere kadar…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s