Korsan israil neyden anlar? Ne yapmak lazım?

   Şeytanın maşası korsan israil’in Filistin’i işgal etmesi ve her gün birkaç Müslümanı katletmesi, Mescid-i Aksa’ya dair planları ve Müslümanlara yaptığı baskı bu gidişata artık bir dur denilmesini gerektiriyor.

   Zaten israil’deki siyonist her yahudi sadece Filistin için değil tüm dünya için bir tehdittir. Tüm dünya, ülkemiz ve İslam coğrafyası için seferber olmamız gerekir. 

   Bizim elimizden gelen nedir?

   Devletin elinden gelecek olan nedir?

BİZİM ELİMİZDEN NE GELİR?

   Elimize silah alıp Filistin cephesine gitme imkanımız olmadığı için yapabileceğimiz şeyler de kısıtlı ama kitle halinde yaparsak etkili şeyler.

   Bunların başında bildiğiniz gibi BOYKOT geliyor.

   Müslümanlar kendi aralarında boykot kararı alınca içimize sızmış İSRAİL DÖLLERİ hemen karşı propaganda yaparak şöyle diyorlar:

  “Kullandığın internet de onların, Facebook da onların. o zaman hiçbirini kullanma” veyahut “bunları da kullanmazsak ne kaldı geriye” veya “yahudi malını kullanma diyorsun o zaman sen yap onu kullanalım”

   Böyle söylemlerle Müslümanların kararlılığını kırıyor, boykotun bir işe yaramayacağı algısı oluşturuyorlar.

   Ve maalesef bizde “istikrar” yok. Yani boykot etmeye karar verip kararlı olabilen pek az şuurlu insan var.

   Helal gıdaya yönelelim, helal marketlere desek olalım. Bir çok çeşidi orada bulmak da mümkün.

   İkinci olarak yapabileceğimiz belki de en tesirli şey “dua”dır. Her namazın ardında bu lanetli yahudilerin başarısızlığı için, planlarının bozulması için Allah’a dua etmeliyiz. Her gece teheccüde kalkmalı niyaz ve yakarışta bulunmalıyız.

   Üçüncü olarak her ikindi namazından sonra 450 kere hasbünallahü veni’mel vekil zikrini israil’in yok oluşunu düşünerek çekmeliyiz.

   Dördüncü olarak plan ve oyunlarını deşifre etmeli, sinsi emellerini ortaya dökmeliyiz.

   Beşinci olarak çocuklarımıza, talebelerimize ve bulunduğumuz meclislerde işgal edilen Filistin topraklarında kurulan israildeki siyonist yahudilerin bizim için en büyük düşman olduklarını anlatmalı, israildeki her bir siyonist yahudinin sonunun bizim elimizden olacağı Peygamberimizin müjdesi anlatılmalı.

   Ve en önemlisi o şuura ulaşacak nesiller yetiştirmek temel gayemiz olmalı.

 

DEVLET NE YAPABİLİR?

  Gaspçı israil yahudileri “Osmanlı artık bitti, hayal görmeyin” gibi alaycı ifadelerle bizi küçümsüyor ve meydan okuyorlar. Onlara karşı hiç birşey yapamayacağımızı zannediyorlar.

   Devlet öncelikle israil ile olan diplomatik ilişkileri kesmeli.

   Bunun yanında Rusya’nın bize yaptığı gibi israil ürünleri ülkeye sokulmamalı.

   Kriz çıkacaksa çeşitli bahaneler ortaya koyulmalı ve sokulmamalı. istenildiği zaman yapılıyor böyle şeyler.

   Bu lanetli israil’in anlayacağı dil “güçtür”

   Bir şeyh Yasin, Abdullah Bergusi ile başa çıkmaktan aciz bu sümsükleri tüm İslam ülkelerinden gönderilecek küçük ordularla bile oradan silip atmak mümkünken kukla yönetimler ve israil’in fitnesiyle oluşan düşmanca tavırlar bu düşünceye engel olmaktadır.

   Biz şahıs olarak üzerimize düşen görevi yapalım.

   Dediğimiz gibi sadece Filistin/Mescid-i Aksa için değil tüm Müslüman coğrafyası ve ülkemiz için de bunu yapmamız gerekmektedir.

 www.ihvanlar.net

Reklamlar

Korsan israil neyden anlar? Ne yapmak lazım?” üzerine 6 yorum

  1. türkiyede sabeteyistler olduğu sürece pakraduniler olduğu sürece sapık ilahiyatçılar olduğu sürece halkımız kitap okumayan insan olduğu sürce bop büyük israil adım adım ilerler büyük israil kurulur deccaleri gelir

  2. Ekonomik ambargo kesinlikle yapılmalı.Özellikle benim gibi paranın yönetimi elinde olan hanımlara daha çok vazife düşüyor.Çünkü ev ve evde yaşayan bireyler için alınması gerekli hemen hemen herşeyi, markasına varıncaya kadar bizler seçiyoruz.Tamam İsrail malları çok kaliteli oluyor,ama artık yerli mallar da nerdeyse kaliteyi yakaladı.Bir iki şeyinden ben de vazgeçemiyorum,elimden geldiğince ambargoyu uyguluyorum.Mesela deterjanlarını almıyor,onun yerine yerli bir marka alıp beyazlarda ve ve açıkrenkli çamaşırlarda çamaşır sodası kullanıyorum.Buradan da tüm hanımlara tavsiye ediyorum. Sadece bir endişem var: O da yerli mallarının hisselerine da sızarlar endişesi.Ama bilmediğimden mesul değilim, kendimi bunu yapmaya karşı vazifeli hissediyorum.Kim ne derse desin ben kendimden mesulüm.Ayrıca devletimiz bu ambargoyu uygulasa çok daha güzel olurdu.Güçlü ülkeler, hizaya getirmek istedikleri ülkelere ambargo uyguluyorlar.Bunu bizim devletimiz de yapmalı.Biz onlardan değil onlar bizden korkmalı.Filistinlilere imreniyorum.Kadın,erkek,yaşlı,genç demeden korkusuzca mücadele veriyorlar.Abluka altında yoklukla mücadele ediyorlar.Siyonist İsrail hala onların bu direnişini kıramadı,hala Filistinlileri yeryüzünden silemedi.Çünkü Allah mazlumlarla.Çünkü ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar güç herşey demek değildir.O güç onlarda sonsuza dek kalacak da değildir.
    Diğer maddeleriniz de çok iyi tespit edilmiş.Özellikle çocuklarımızı gerçekten bilinçli bir şekilde yetiştirmeliyiz.Filistinliler çocuklarına ”Selahaddin Eyyubiler, sizin neslinizden çıkacak!” diyerekten yetiştiriyorlar.Bizler de ”Fatih Sultan Mehmedler sizden çıkacak” demeliyiz.Çocuklarımızı çizgi filmlerdeki sahte,batılı kahramanlarla yetiştiriyoruz.Tarihimizdeki asıl kahramanları unutuyoruz.Çizgi filmsiz de olmuyor. O nedenle çizgi filmlere el atılmalı.Artık kendi kahramanlarımızın yer aldığı çizgi filmler izlettirmek istiyoruz çocuklarımıza.Neden böyle bir proje gündeme getirilmiyor.Artık Türkler de çok güzel çizgi filmlere imza atıyor.
    Bir de şunu söylemek istiyorum ki gündem devamlı değşiyor.O nedenle bunları çabuk unutuyoruz.Fakat bu yapılması gerekenleri günlük olarak yaparsak artık hayatımızın kopmaz bir parçası haline dönüşür.Herkes, gücü kadar ve yapabileceğinden mesuldür.

  3. Bizden bi cacık olmaz Filistinli kardeşlerimiz de zulme uğramaya devam eder

  4. Bizden maalesef hiç bir cacık olmaz. Halk Besmele çekip yahudi ürünlerine karşı ambargoya başlasa nereye kadar zira ambargo uygulanacak ise bunu ilk başlatması gereken Türkiye ve diğer Müslüman gözüken ülkeler.. Oysa hükümet İsrail ile ilişkileri gittikçe ilerletmeye başladı.. Hamaset nutukları fayda etmez, icraat olmadıktan sonra bu nutuklar halkın gazını almaktan başka bir şeye yaramaz.. Dolayısıyla ŞU AN İÇİN bizden bir cacık olmaz.. Tek yapılabilecek şey samimiyetle kardeşlerimize dua, zalime ise beddua etmek..

  5. boykot ve israil ürünlerini ülkeye sokmamak gibi bir şey ne yazıkki mümkün değil helal sertifikalı olmayan bir şey yemeseniz yerli ve müslüman olmayan kimseden bir şey almasanız ve kullanmasanız bile israile desteğiniz devam eder ham madde ve teknoloji onların elinde müslümanın fabrikası malı üretse bile makine yahudinin ham madde yahudinin elinde bankalar ve dolayısıyla vergi gelirlerinin bir kısmı yahudinin elinde. boykot sadece ben bir şey yaptım hissettiriyor. bugun hacca giden bir müslüman yahudiye para ödemeden uçağa binemez benzin mazot lpg hep onlarla ilişkili ve bunun gibi bir çok şey kısacası her yolun başı da sonu da yahudinin elinde

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s