Mustafa İslamoğlu iyice Saçmaladı

   Hadis düşmanlığıyla adam saçmaladıkça saçmalıyor. Söylediği şeye bak “Resulüllah yetimdi, yetim olmak sünnet, ananı da babanı da yok et o halde”

   Çüş.. 7 sülalene çüş…

   Önceden “bidat” dediği takkeyle çıktığı hutbeye çelişki görmesinler diye takkesiz çıkan islamoğlu artık saçmalamaya başladı. 

   Sünnetin ne olduğunu bilmediğinden değil sünnete olan düşmanlığından saçmalıyor. Ve hatta çok iğrenç bir durum ortaya çıkıyor. Soru şu:

   Resulüllah mı öldürdü anne babasını? Yani anne babasını yok eden Resulüllah mıydı? ki yetim olmak için anne babayı yok edin diyor…

   Bakın işin ucu nere gitti… İşte adam daha ne konuştuğunu bilmiyor.

   Müslümanın “Resulüllah yapıyor diye” hacamat yaptırması bile batıyor adama. Nasıl da hiddetleniyor.

   Hacamatın ise bu gün ne kadar mucizevi bir tedavi yöntemi olduğun tüm dünya biliyor. Hatta elit kesimde “kupa terapisi” olarak tatbik ediliyor.

   Yani artık hem saçmalıyorlar hem de komik duruma düşüyorlar. Kalpleri mühürlendi bir kere. Daha saçma şeyler duyacaksınız. Suretlerinin de hadis ve sünnete duydukları kin yüzünden yavaş yavaş değiştiğine şahit olacaksınız…

http://www.ihvanlar.net

Reklamlar

Mustafa İslamoğlu iyice Saçmaladı” üzerine 8 yorum

 1. Bir zamanlar da Yaşar adında bir hoca vardı.Hiç unutmuyorum, bir televizyon kanalında ”Putin, Türkiye’deki müslümanlardan daha müslüman!” demişti.Bu sözü, çok uçuk gelmişti bana.’Bu kadar da olmaz!’ dedirtmişti.!Daha ne kadar, bunun gibi ve bundan beter sözler işiteceğiz acaba?Allah Teala sonumuzu hayr eylesin,bizleri Sırat–ı Müstakim’den ayırmasın.Allah hidayet etsin.

 2. ne büyük sözler.dinlerken korkuyor insan. bu adam kendini ne saniyor. Rabbim saptirmasin.efendi hazretlerimiz al imran 8 i son tesehutte okumayi tavsiye eder kardeşlerim

 3. Adam ne konuştuğunu iyi hemde çok iyi biliyor. Planlı olarak saldırıyor. Amaç zihinleri bulandırmak. Soğuk savaş bitti, yrni üşman Yeşil KUŞAK dedikleri İSLAMA karşı savaş da, EFENDİLERİNİN emrini yerine getiriyor. Bu ADAM FETÖ gibi bir PROJEDİR. Bunların benzerleri çok. Aslında kabahat bizde, aktif olmak, birbirimize karşı tesanğdğmğzğ kuvvetlendirmek yerine, sadece sövmekle meşgulüz. Meydanı çak,,,,ra bırakıyoz maalesef.
  Selam ve Dua ile

 4. Yeni malzeme verdi işte elimize.
  Şimdi kafayı kullanıp bu rezalet ve vahşet teklifiyle onu güzelce millete karşı uyarmak gerekendir.

  Takipçilerine de güzelce anlatmak durumundayız bunun amacının ilmî reddiye felan değil de, sadece karikatürize etme ve demagoji ile ideolojik çıkar menfaati için politik söylemler üretmek olduğunu.

 5. İnsanın zekasının normal değerler altında olması gerekir böyle düşünmek için Nasıl bir neden sonuç ilişkisi bu?

 6. Konu hakkında, İmam Gazali’nin tavsiyesi şu duadır: “Şeytan, safi olmayan bir ateştir; büyük bir şekilde küfür zulmetleriyle karışmıştır. Bazan senin önünde uzun boylu, heybetli bir zenci şeklini alır; sanki senin kalbine girmeye çalışan biri görünümdedir. Eğer ondan kurtulmak istiyorsan; kalbinin içinde: “Ey darda kalıp yardım isteyenlere yardım eden Allahım! Bize yardım et!” diye söyle; o senden kaçar.” (İmam Gazali – Hak Yolunun Esasları)

 7. Estağfİrullah bu adam sap…tı!!ALLAH İÇİN BUNUN YANLIŞLARINI MİLLETE VE BUNUN PEŞİNDE GİDENLERE ANLATALIM… Allah celle Celalûhû bunu ve bunun peşinden gidenleri hidayete erdirsin

 8. Emine Şenlikoğlu dahi bu adamın peşine gitti. O kitaplarını okurken hayran kaldığım Emine Şenlikoğlu’nu da M. İslamoğlu’na kaybettik! Gerçekten bu fitne çok garip bir şey. Dev bir girdap gibi aynı. İçine kapılan gidiyor. Rabbim bizleri muhafaza eylesin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s