Genetiği ile oynanmış tasarım bebek projesi

   Bir programda İnsanların genetiğinin değiştirilmesi ve tasarım bebekler üzerine bilim adamları tartışma yaptı. İçerisinde Emre Dorman denilen ilahiyatçı da onların anlattıklarını doğal ve olabilir buldu. Onlar da çok şaşırdı bir ilahiyatçının bu durumu doğal ve özgür karşılamasına.

   “Sadece Kur’an” edebiyatı yapan Emre Dorman’ın bu projeyi olumlu karşılamasına şaşırmadık. Çünkü birincisi Kur’an’dan haberleri yok, ikincisi ise zaten ifsad etmek onların yapısında var..

ŞEYTANIN ASKERLERİ

   Kur’an bize bu gibi projelerin kaynağının Şeytan olduğunu ifade ediyor:

 “ALLAH onu, şeytanı lânetlemiş; o da: şüphesiz onlara emredeceğim de ALLAH’ın yarattığını değiştirecekler, dedi. Kim ALLAH’ı bırakır da şeytanı dost edinirse elbette apaçık bir ziyana düşmüştür” (Nisâ Sûresi:118,119)

   Yeryüzünde nesli ve ekini ifsad etmeye çalışan bu şebeke hiç şüphe yok ki, Şeytan’dan emir almaktadır. Şeytanın askerleri bu görevi üstlenmektedir. Ve bu yapı hiç şüphesiz Siyonizm’dir.

   Şeytan, girdiği bu savaşı kazanmak, insanları Allah’a karşı kendi safında toplamak için elinden geleni yapıyor demek ki.

    Amerika Birleşik Devletleri’nin Harvard Üniversitesi’nde İnsanın yumurtasındaki genetiği ile oynayarak “sözde” genetik hastalıkların önüne geçmeyi planlıyorlarmış.

   Tamam da bu hastalıkları “ilaç sektörünü işletmek için” insanlar arasında yayan da aynı takım. (Hatırlayın Ebola virüsü çıkmadan 5 yıl önce Amerika tüm dünyada Ebola aşısının patentini almıştı)

   Siz ancak aklını kiraya verenleri aldatabilirsiniz.

   Bu projenin amacı Allah’ın yaratışına kendince müdahale etmektir. (Başka ne sebepler var ileride ortaya çıkar)

   Bu proje Şeytan’ın meydan okumasıdır. Bu projeyi gerçekleştirenler Şeytan’ın askerleri, projeye destek veren kim olursa olsun Şeytan’ın safında yer alan kimselerdir.

 www.ihvanlar.net

Reklamlar

Genetiği ile oynanmış tasarım bebek projesi” üzerine 3 yorum

  1. Üretilen DNA karışımları ile ortaya çıkartılan bu melezlere Kimera deniyor ABD’de. “Kimera, Yunan mitolojisinde tek bir vücutta çeşitli canlıların kimi uzuvlarına sahip, ağzından ateş püskürten yaratık. Genellikle yaratığın bir başı aslan, bir başı keçi, gövdesi aslan ve kuyruğu yılan olarak tasvir edilir. ” Vikipedi

    Kamuoyuna sızan bilgiden sonra halkı sakinleştirmek için “TEDAVİ AMAÇLI OLARAK PLANLANDI” deniyor ama aslında çok yönlü kullanımı var. Sinir yapısı modifikasyonu ve beyin şartlama ile ortaya çıkacak duygusuz, acı hissetmeyen, öldürmeye programlı unsurlar üretmek mümkün, adeta Deccal ordusu.

  2. arkadas bunlari takip edebilmek de problem. hasere gibiler oldursen biri geliyor, baska biyerden biri cikiyor. bunlara saglam bi ilaclama lazim.

  3. Ya da sağlam bir beddua 😊
    Cübbeli Ahmet Hoca yapacağım, diyordu. Aceba yaptı mı? 😊

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s