Amerika, Türkiye sınırına yerleşip silah yığıyor

   Bir deli bir taş daha atar kuyuya ve diğerleri o taşı çıkartmaya uğraşır. Biz “Ademin babası”, “yetim olmak da sünnet ananı yok et” zırvalarıyla uğraşalım, Müslüman kitlenin gözü kulağı bu boş işlerle meşgul edilsin diğer yandan İran yerli bağımsız füze ve savaş araçlarını yapsın, Amerika dört bir yanımızı YPG kuklasına silah sevkiyatıyla ve kurduğu üslerle sarsın. İsrail, Filistin’de şehrin ortasına gözetleme kuleleri inşa etsin, Kudüs’ü esir alsın.

   Bu delilerin kuyuya attığı taşlarla mecburen uğraşıyoruz ve uğraşacağız ama bizden kaçırılmaya çalışılan gündeme de odaklanmamız gerekiyor.

   Müslümanlar her an savaşa, cihada hazır olmalılar.

   Siyonizm Amerika için iki senaryo çizdi. Ya Türkiye’yi bitirecek ya kendi bitecek. Çünkü yahudi sermayeyi çoktan Çin’e taşıdı. Artık yeni maşa Çin olacak. Şimdiden tarihinde ilk defa başka bir ülkede üs kurdular.

   Öyle gözüküyor ki, Allah’ın izniyle Amerika’nın sonu bizim elimizle olacak.

   Amerika şayet Türkiye’ye ister kendisi ister kuklasıyla bir taarruz hesaplıyorsa, bizim de hesabımız Amerika’nın kendisinden, kuklalarından başlayıp Filistin’e kadar koridor açmak ve İsrail’in işgaline de son vermek olmalıdır.

   Ortadoğu’daki çıbanbaşı korsan lanetli israil yahudileri yok olmadıkça bu topraklara huzur gelmeyecektir.

 www.ihvanlar.net

Reklamlar

Amerika, Türkiye sınırına yerleşip silah yığıyor” üzerine 9 yorum

 1. Yakında savaş çıkacakmış gibi yazmışsınız ama zaten gidişatta iyi değil.
  Müslümanlar gafil durumda her an hazırlıklı ve güçlü olmalıyız.

 2. Yakın zamanda bir savaş çıkar mı çıkmaz mı bilmiyorum ama önemli olan bu durumu devlet yetkililerimizin de görüp,gerekli önlemleri alabilmesi.Her ne kadar İsraille ilişkiler düzeltilmeye çalışılıyorsa da bir türlü düzelmediği de ortada.Gizli ve açık ne büyük düşmanlık yaptığını görüyoruz.Onlardan korkmanın da bir anlamı yok.O nedenle devletimizin, herhangibir savaş durumu için gerekli tedbirleri alması gerekiyor.En basitinden şunu söylemek istiyorum ki: İsrail’de herhangibir bombalamaya karşı çok güzel donatılmış sığınaklar mevcut.Adamların elinde nükleer silah var.Biz Türkiye olarak ne yapıyoruz?Sığınak yapıldığını hiç duymadım,binaların altına otopark yapılmasından aciziz.Parklarda, herhangibir deprem durumunda kullanılmak üzere pekçok şeyin olduğu küçük yapılar olması gerekiyordu.Fakat olanlar yağma edilmiş zaten öyle birşey yok ortada.İstanbul desen depreme bile hazır değil.Ama bizler ne yapıyoruz? Hala yukarıya doğru olan yapılaşmamızı devam ettiriyoruz.Bodrum katlara daireler yapıp insanları oralara mahkum bırakıyoruz.En ufak bir selde evlerine su basıyor,eşyaları kullanılamayacak hale geliyor.Haydi yeni eşya.Bu kısır döngü böyle bir tarafta dönüyor.Olması gereken standartlar,yürürlüğe konulmuş olanlar bile bir türlü uygulanmıyor.Maalesef biz halk ve yönetimler olarak sınıfta kaldık.Ben düzelir diye bekliyorum ama hala hiç bir tedbir yok.Allah korusun bir savaş durumunda ben memleketimi düşünemiyorum.Ankara kalbiyse Türkiye’nin İstanbul’da akciğeri.Yani Türkiyemizin önemli bir unsuru.İstanbul hiçbirşeye hazır değil.Büyük bir deprem bile olsa bu bütün Türkiye için kötü olur.Ben ümitsizliğimi dile getirmek için demiyorum bunları,müslüman da ümitsiz olmamalı.Fakat artık ipin ucundan tutulsun.Devletimiz, bu konudaki işin ciddiyetine varabilmeli.İnanın bir deprem bile yaşansa İstanbul’da, bu savaş etkisi oluşturacak.Zayıf anımızda neler olmaz?Eminim ilk yardım teklifinde bulunan da İsrail olacak?Kimbilir ne planları olacak?Şimdiden hertürlü planını yapmıştır.Düşman her durumda yürürlüğe sokacağı planlarını yapmış,hazır beklesin; bizler de ayakta uyuyalım.UYAN ARTIK EY MÜSLÜMAN, YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR!
  Ayrıca da şunu söyleyeyim.Eğer ki savaş gibi bir durum yakınsa,bizlerin madden ve manen hazırlanması gerekir.Bu sitedeki duyuru elbetteki yetersiz kalır.O nedenle halkın her duruma karşı hazırlanması,bu tür durumlarda ne yapması ,hayatta kalması için ne yapılması gerektiğini bilmesi gerekli.Ayrıca da bu yokluk durumlarında nasıl abdest alırız,üstümüz kirliyse temizleme imkanımız yoksa nasıl namaz kılarız,bunlar da anlatılmalı.Böyle bir durumda çoğu insan namazını bırakır söyleyeyim.Çünkü kimse bu durumlarda nasıl abdest alınır ve namaz kılınır bilmiyor.Kılınmaz sanıyor.Namaz da bir müminin en büyük silahıdır.Müslümanların bilinçlendirilmesi şart.

 3. ABD kendi sonunu hazırlıyor.Onların hesabı ve tuzağı varsa elbette ki Allah’ın da hesabı ve tuzağı vardır.Yine de biz teyakkuzda kalalım

 4. Önce evinizin önünü süpürün sonra baska larin pisligine bakın. …Sanki bütün dünya Türkiyeye karsi..tek düsman ABD…Harita güzel ama eksik…TC. deki Nato üsslerine be demeli..yani ABD bayragini TC. Haritasinin içine bi zahmet yerlestirin.,ki o üdsler diglerine göre daha eski…

 5. Gülsüm kardeşimiz çok doğru yazmış,insanlarımızı tv dizileri,internet esir almış durumda,islamiyet’in temel esaslarını bile (bildiğimiz kadar)kimseye anlatamıyoruz.

 6. Bazen Çin Abd Japonya yada nükleer silah bakımından gelişmiş ülkeler kafamıza bomba atacakmis gibi geliyor eskiden olmuyordu son dönemlerde bu düşünce aldı paranoyak oldum yada gidişat bu korkuyu gösteriyorBoyle bir durumda ne önlemi alınabilir ki iş işten geçer ..Allah muhafaza

 7. Gülsüm Hanım, yazınızın kıymeti paha biçilmez. Sizin gibi insanların çoğalmasını ümit ediyorum. En başta devlet erkanını tabii. Allah onlara akıl ve fikir versin.

 8. Son dönem gündemi takip ediyoruz ama Bu ABD artık çok kaşindi silah sevkiyatı yapıyor bizi saf yerine koyuyor resmen yaptimasinlar kardeşim biz onların ülkesine silah sevkiyatı yapsak acaba ne olur gelin bana saldirin diyor su Kuzey Kore Bombayı atsın toptan yok etsin bu kıtayı yetti cana güne ya.

 9. Esselamu aleykum…
  Amerika’ya karşı bir tavır sergilemek demek, Türkiye’nin bitmesiyle aynı manaya gelir. Benim Kur’an Kursu Hocam anlatmıştı, onun Microsoft Şirketinin Windows İşletim Sisteminde çalışan bir tanıdığı varmış. Hocamla telefon görüşmesi yapıyormuş. Bu görüşmede hocamı hayrete düşürecek bir şey yapmış: onun nerede olduğunu, ne yaptığını, nasıl davrandığını ve çevresindeki olan hareketleri, objeleri teker teker söylemeye başlamış. Hocam, sen burada mısın, diye sormuş. Adam, ben Amerika’dayım, ama senin ne yaptığını, ne ettiğini buradan görebiliyorum, demiş ve eklemiş, telefonu kapat ve konumunu değiştir, etrafta biraz dolaş, 10 dk. sonra telefonu aç, demiş. Hocam bunları uygulamış. Adamla tekrar görüşmesinde, adam nerelerde dolaştığını teker teker söylemeye başlamış ve hocamı bir kez daha hayrete düşürmüş ve şöyle demiş: “Eğer Türkiye’yle Amerika arasında bir savaş çıksa, Windows, Türkiye’yi bitirir.” demiş. Şu kullandığımız site, bilgisayarlar, yazmak için kullandığımız klavyeler, internet hep onların elinde. Belki siz bu siteyi açmak ve kullanmak için onlara para ödüyorsunuz. Savaşa hazırlanmak için önce kendi teknolojimizi bina etmeliyiz. Onlara muhtaç olarak yaşamaktan vazgeçmeliyiz. Eğer Türkiye, ABD’ye ambargo koysa, ülkemiz ekonomik krize girer. Evvela bunlar düşünülüp bunlara bir çözüm yolu bulunmalı. Yoksa, ABD’ye hezimete uğratacağımızı zannederek savaşa girersek maazallah uğrayan biz oluruz vesselam!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s