Twitter Erdem Özveren'in 90 binlik hesabını kapattı

   İslam düşmanlarına, kemalistlere, ateistlere verdiği cevaplarla haberlere de konu olan Erdem Özveren Hoca’nın twitter hesabı kapatıldı.

   Bizim de defalarca Youtube ve Facebook hesabımız kapatılmıştı. Yine geçtiğimiz günlerde Facebook hesabımızdan paylaşım yapmamız engellenmişti.

   Yani siz mücadelede ön plana çıktıkça birileri ayağınıza takoz koymak istiyor.

   Tag çalışmalarıyla sosyal medyadan Müslümanların sesini adeta dünyaya duyuran milli manevi ön plana çıkan hesaplar bu şekilde susturulmaya çalışılıyor.

   Ahlaksız videolara, hesaplara sansür uygulamayarak adeta porno sitesine dönen Twitter, İslami hesapları üç beş çapulcunun şikayetini bahane gösterip kapatıyor.

   Müslümanlar kendi sosyal medya ağını kurup yaygınlaştırmadıkça daha çok yakınacağız ama buraları da terketmeyeceğiz, meydanı din düşmanlarına bırakmayacağız.

http://www.ihvanlar.net

Reklamlar

Twitter Erdem Özveren'in 90 binlik hesabını kapattı” üzerine 2 yorum

  1. Anlamıyorum. Twitter, zaten din düşmanlarını ve fikirlerini duyurmak için yok mu?! Kefereye muhtacız işte, sonra da İsrail şöyle, böyle. Hiç kusura bakmayın kardeşim, cihat falan yapamayız bu zamanda. Anca nefsimizle yaparız cihadı. Kefereyle cihadı, ancak yaparsa Hz. Mehdi (a.s) yapar. O da zaten bu yüzyılda gelmeyeceği için sıkıntı yok. Zaten tarikatler, cemaatler de İngilizler iyice eline aldı. İsmailağa da bozuldu, gitti. İkiye bölündü. Hangisi doğru söylüyor, belli değil? Her iki tarafında muteber ifadeleri var. Geçen, eskiden İsmailağa’da bulunan bir imam, bana Masum Bayraktar’ı övdü, Ahmet Mahmud Hoca’yı yerdi. İsmailağa Cemaati’nin sahterkar yanlarını anlattı ve bana “Sen işin arka kısmını bilmiyorsun.” dedi. Bana onlarca şey anlattı. Kafam karmakarışık. Bu cemaatteki Ahmet Hoca ve ihvanlar sayesinde ben Şia’dan kurtuldum. Bu cemaatten olmayı arzu ediyordum. Lakin şu an kafam tabiri caizse allak bullak oldu. İmam da fena biri değil hani, çok sevdiğim ve cami cemaatinin de sevdiği birisi. Bu yaşananlar yüzünden ne cemaatlere sevgim kaldı, ne de tasavvufa ilgim. Artık düşündüğüm tek şey, zahiri ilimler. Başka yapacağım yol da yok gibi, ne de olsa elimi şeytandan başka kimse tutmadı! İstanbul/Başakşehirde M. Emin Saraç Anadolu İmam-Hatip Lisesi’ne inşaAllah gidip bu arzumu yerine getireceğim. Valla artık, insanlara güvenim yok denecek kadar az, hatta yok gibi. 15 yaşındayım ve bütün düşüncelerimin özetini buraya yazıyorum. Artık isyandan mı bunu yapıyorum, Allah bilir. Esselamu aleyküm…

  2. Selamun aleykum kardeşim. Biz davet ve tebliğ ameli içindeyiz elhamdülillah dünyanın 200 yakın ülkesinde faaliyette. Kimseden bir para mal mülk dergi gazete takvim üyeliği istemeden Allah cc için din fikri yapıyoruz davet yapıyoruz. Biz bugün öyle hale.geldikki kendimizi unutup birilerinin değişmesi için cana sarfediyoruz. Gelin birlik olalım ümmet olalım üzerimize düşün bu görevi hakkı ile yerine getirelim. Bakın egerki biz müslümanlar olarak görevlerimizi yerine getirsek kimseye birşey anlatmaya gerek kalmadan Allah cc bütün ahvalleri düzeltecek inşaallah cc.
    Fussilet 33
    “Insanları Allah cc davet eden salih amel isleyen ve bende muslumanlardan bir ferdim diyenden daha guzel sozlu kim olabilir.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s