KUTSAL MEKANDA ÇEKİLEN 5 EDEPSİZ GÖRÜNTÜ

   Yeryüzündeki en kutsal mekana gidip edepsizce, saygısızca tavır alanlar bir de bu hallerini sosyal medyada paylaşıyorlar. Allah’ın evinde şuursuzca hareket edip bir de ilan ediyorlar. İşte 5 misal

Reklamlar

KUTSAL MEKANDA ÇEKİLEN 5 EDEPSİZ GÖRÜNTÜ” üzerine 11 yorum

 1. Bunlar ne ya artık insanlarlar çığrından çıkmış insanlar haciyim hocayim demesin takva yok takva….Ahir zamanda çok az hakikaten dinli ve imanlı kaldi.Sosyal hesaplari olmayan sadece dinimizi sessiz sedasız yasayan kendini Allaha adamış Allah dostları var.Kendi hallerinde olan bu insanlar benim gözümde asıl ıslami yaşıyorlar…

 2. Fotoğrafları yayınlarken sadece kadının değil herkesin yüzünü gizlemeniz gerekirdi. Siz burada olayların yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorsanız kişileri ifşa etmeye hakkınız yok.
  Not. Karelerde benim yada bir tanıdığımın yüzü yoktur.

 3. Bu resimler kişilerin profillerinden veya telefonlarından değil, internetten alınmıştır. Bu demek oluyor ki, bu kişiler hem yapıp hem de paylaşıyorlar ve bunda bir beis görmüyorlar.

 4. Selamünaleyküm. Bir de Kabe’de kağıda yazı yazıp kağıtla Kabe’nin fotoğrafını çekip paylaşanlar var. İşte kağıda selam filan yazıyorlar. Bunu koymadığınıza göre bu edepsizlik sayılmıyor herhalde.

  Bahsettiğim fotoğraflara;

  Örnek 1:

  Örnek 2:

 5. Kıyamet alametlerinden.Allah şuur versin ne diyelim.o mübarek kâbe de edepsizliklerine şahit tuttular.Allah ahirette yardım etsin.cahillik kadar kötü birşey yok.oraya ya alim olarak,ya da alimlerle beraber gidilecekki,bu kötülükler ortaya çıkmasın

 6. İnternette hekese bir şekilde yayınlansa bile bize yakışmaz. Bulanık yapmak zor değil. Resimdeki şahıslar hata yaptıklarını anlarlar ve tövbe ederlerse siz onları ifşa etmiş olursunuz. Bu konuyu bir daha değerlendiremenizde fayda var.

 7. Sizde yaptıkları bu ayıbı yayınlayarak hem o kişilerin gıybetini yapmış , hem de din kardeşinin ayıbını ve hatasını açığa çıkarmış olmuyormusunuz.Siz yayınlamadan önce bu kişilerin ayıplarında biz haberdar değildik.

 8. Akıl olursa bir insan anlar ki bu fotoğrafların amacı şahsi değil toplumu bu tür fotoğraflar çekmemesi gerektiğini anlatmak.

 9. İyi niyetliler fakat bilmeden yapmışlar hor görme hakiri Şakir
  Bu defineye malik ne viraneler var

 10. Esas orada ki edepsizlik Kur’an ın yerler de durması. Kur’anı yastık yapıp ayaklarını kabe’ye uzatıyorlar. Söyleyince de ne olacak ki diyorlar.

 11. Çok güzel bir misal vermişsin Efe kardeşim. Tüm dini cemaatlerin siyasetten kesinlikle uzak durup dini hususlarda insanlara doğru yolu göstermeleri ve öğretmeleri gerekirken günümüzde ise maalesef özellikle kendi cemaatlerinin menfaatlerine halel gelmemesi için siyasete bulaşıp bir veya birkaç partiden yana tavır koymaktalar. Taraf oldukları partilerin veya taraftarlarının hataları görülmemekte ancak diğer partilerin ve taraftarlarının ufak bir hatası ayyuka çıkartılmakta. O nedenle bahse konu resim görülmez, görene de iyi gözle bakılmaz günümüzde.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s