Kemalist Solcu takımın Cemaat ve Tarikatlara Saldırma Sebebi

   Son günlerde cemaat ve tarikatlara saldıranlara baktığımız zaman solcu kemalist takım ve onlarla hiçbir sorunu olmayan İran ajanlarının olduğunu görüyoruz.

   Hepsinin kendisine göre bir takım gerekçeleri var.

   Mesela İran ajanı mealist hadislere, sahabeden gelen din anlayışına karşı hıncını almak için tarikatlara saldırıyor. Kurmak istediği düzenin önünde bir set, engel olduğu için, atmak istediği temeli atamadığı için saldırıyor.

   Solcu/Kemalistler niçin saldırıyor?

   Bir zamanlar astık, kestik bitirdik dedikleri, karikatürlerle alay edip filmlerle dalga geçtikleri tarikatlar artık kabına sığmaz oldu. Maneviyata önem veren gençlik yetiştiriyor, vaazlarla onlarca solcunun çakma davasını terketmesine/dine dönmesine sebep oluyor, darbeye karşı koyuyor, sarık sakal ve çarşaf her yerde karşınıza çıkabiliyor.

   İşin bu yönü de var elbet ama bir sebep daha var. O da şudur.

   Tarikat ve cemaatlerin devlet yönetiminde olmasını şöyle bir kenara bırakın yakınlarınını bile olmasını hazmedemiyorlar.

   İşte örnek Abdülmetin Balkanlıoğlu Hocaefendi.

   Kardeşi Sakarya valisi..

   İşte örnek şehit kaymakam Muhammed Fatih Safitürk. Babası İsmailağa cemaatinden.

   Menzil’i seven sayanlar var. vs…

   Yalan ve kesik videolu haberlerle algı oluştururken hem tarikata hem valiye vuruyor, hem hükumete vuruyor aslında. 

DEVİR TERSİNE Mİ DÖNDÜ?

   Dün aşağıladığınız, hor gördüğünüz, yok saydığınız, neredeyse yaşam hakkı tanımayacağınız (HAK) tarikat ve cemaatlerin bu gün güçlerinden, nüfuzlarından yakınıyorsunuz.

   Devriniz sona mı erdi? Zemin altınızdan kayıyor mu? Putlarınız yıkılacak mı? 

   Vah vah..

   Fetö darbe yaparken bankamatik ve market kuyruğunda fırsatçılık kollarken, darbeyi engelleyen cemaatlere “Fetö bahanesiyle” vuruyorsunuz.

İLK FETÖ KEMALİST VE SOLCULARDIR

   Halbuki asıl 1. fetö sizsiniz Ey kemalistler, ey solcular. Aynı yapılanmayı siz de kurmuştunuz. Başörtüsüyle mücadele ile meşhur bir dernek başkanı kadının askerleri elde tutabilmek için kendi yurdundaki kızları kullandığını unuttuk mu sandınız?

   Ergenekon davaları tümüyle yalan değildi, gizli toplantılarınız bu sayede deşifre edildi. Hükumete karşı “ordu göreve” yazan da sizdiniz, ordu içinde hareketi sağlayacak da.

   Yani siz de aynı Fetö gibi yapılanmıştınız.

   1. Fetö sizsiniz Ey kemalistler, solcular.

   Fetullah’ı kullanan güçler bir zamanlar sizi kullanmıştı. Darbe şakşakçılığı ve darbeler sizinle yapılırdı. Dindarlar ezilirdi. Sizin devriniz sona erdi, Fetullah maşasıyla tasfiye edildiniz ve yerinize FETÖ adıyla yeni kuklalar geçti.

   oyunu görmediğimizi mi zannettiniz?

   İsrail sizi de sattı değil mi?

   Başarısız olunca onları da sattı değil mi?

   Çünkü İsrail’in maşa ile işi olmaz, kullanıp atarlar işte böyle.

   Şimdi kalkıp Fetö’yü bahane edip cemaatlere/tarikatlara saldırmanız “devlet kademelerine, yönetimine halkın” gelmesinden. Sizin kademelere sızamamanızdan. Halkın evlatlarının yarın bir gün destekleyeceğiniz darbe planlarına mani olmasından korkmanız.

   Bunun farkında olmadığımızı sanıyorsunuz?

http://www.ihvanlar.net

Reklamlar

Kemalist Solcu takımın Cemaat ve Tarikatlara Saldırma Sebebi” üzerine 10 yorum

 1. Şap ile samanı ayırmalıyız. Örgüt farklı, Cemaat farklı. Kriptolar ortalığı bulandırmak için, ikisini de eşit tutma arzularında ki, bir KAOS ortamı oluşsun.
  Asırlardır silsilesi belli olan CEMAATLARIN alınganlık göstermesine bir mana veremiyorum. Bu yapı mensuplarına aslında yeni bir fırsat doğdu (İnşeALLAH aralarına sızan Hainler yüzünden heba olmaz), şimdi çıkıp toplumun önüne, kendilerini anlatmalılar ki, HALKIMIZ negatif propagandadan kurtulsun ve de el birlik DİN-i MÜBİN için kardeşane hizmet edilsin.
  Bilhassa TARİKAT menubu kardeşler unutmasın ki, aralarına yıllar önce sızdırılmış TAKİYYECİLERİN olduğunu.

  Haydi Ehl-i SÜNNET kardeşlerim, gün GAYRET günüdür. İllmunati (ÜST AKIL) ye verilecek en güzel cevap, birliktir, kardeşliktir…
  100 yıllık PLANLARINI tarihin çöp sepetine atma zamanıdır.

  Allah yar ve yardımcımız olsun.

  Selam ve Dua ile

 2. Hadisi şerifte:”Mü’min bir delikten iki defa ısırılmaz” buyuruluyor.
  Bir asır önce kemalistler hileyle müslümanları parçaladılar İslami hükümleri kaldırıp batının zararlı kanunlarını aldılar onları doğru gibi gösterdiler, müslümanların bazıları bunları ülke kurtarmış sanarak aldandı. Halbuki devrimlerden bilmeleri lazımdı kimlere hizmet ettiklerini.
  Batı zihniyetini savunan kişileri devlete alarak, cahil bırakılan halka basınla, eğitimle, gerektiğinde zorla, fakir bırakılan halka iş vererek kendi kanunlarını dayattılar ve başka seçme durumu bırakmadılar. Bunları yaparak müslümanları Avrupanın insanlık dışı zihniyetine dönüştürmeye çalıştılar.
  Şimdide yeni adamlarıyla yapmak istediler. 15 temmuzdan sonra fetö üzerinden hak cemaatlere yönelik bunlarda böyle diyerek kemalizmi öne çıkarmaya çalıştılar fakat tersine döndü. Kemalistlerin yaptığı ihanetlerin yüzde birini nakşibendiler yaptı mı? Aksine faydalı hizmet yapıyorlar. Fetö ve kemalizm ise neye hizmet ediyor. Zihniyetlerinden belli değil mi. Kemalizmle fetönün farkı kemalistler başardı fetö başaramadı. Fetö başarsaydı kemalistler gibi dindar kıyımı yapacaklar, kalan müslümanlara ılımlı islam adı altında batıya benzetilmiş islamı, islam diyerek müslümanlara algılar yapacaklardı. Şimdi hala bazı medya ve hoca kılıklılarla yapılmaya çalışılıyor.
  Deccaliyetin özelliği aldatmayla iş görmesi, mümin ikinci defa aldanmaz. Bizim itibar edeceğimiz Kur’an, sünnet, müçtehid imamlar ve sadatlardır.
  Mevlana Halid Bağdadi hazretleri: Nakşibendinin özelliği Kur’an’a ve sünnete sımsıkı bağlı olması, gizli zikir ve nefis terbiyesine önem vermesidir.

 3. Biz müslüman görünenlerden korkmalıyız youtoob ta(manevi sapma)diye bir site var değişik namaz kılıyorlar.

 4. Diyanetin başına diyalogcu geçti. Şaşırdık mı? Tabi ki hayır. Anahtar kelimeler: Fazlurrahman, dinlerarası diyalog, medeniyetler ittifakı.

 5. yazı yı yazan sayın editorün ellerinden öperim tamda ihvanlar.net karşılıklı sohbet bölümünde bahsettiğim olaydan bahsetmiş :)kayda değer alıp bu konuyu buraya getirdiği için ALLAH aze celle razı olsun. ..yazınınb altına imzamı atarım . ..15 temmuzda darbeci teröristlerin kendilerine verdiği isim neydi? yurtta sulh konseyi!!!! bu söz size kimi çağrıştırıyor?? ve bir ikincisi trt 1 spikerine silah zoruyla okutturulan darbe yönetime el koyma bildirgesinde geçen kelimeler neler???laiklik cumhuriyet’in kaybedilmesi , atatrk ilke inkılaplarından verilen tavizler den ötürü yönetime el konulması vs vs vs. .. hükümetin g.must. kmal e şahsına ve ilkelerine ve yaptığı devrimlere karşı takındığı tavırların sonlandırılmasına binaeyn bu tür sözde aslı astarı olmayan bahanelerle darbe yapmaya calışlılmadı mı? madem feto denen şer yuvası islami bir kimlik taşıyorsa neden darbe bildirgesinde ALLAH KURAN PEYGAMBER hilafet halifelik şeriat hadis sünnet sözlerinden bir kelime geçmedide sol laik kemalist zihniyete sahip görüşler vardı o bildirgede feto denen k.pk sürüsünün davası islam davası degildi islamın düşmanları karşı tarafın adamlarıydılar ve kuzu postuna bürünmüşleri ankaradan istanbula kılıçdaroğlu ve avaneleri adalet yürüyüşü kılıfı altında fetöye destek amaçlı yürüyüş yapmadılar mı? SOLUCAN SOLCU YOBAZ AVRUPA FİNOSU KEMALİST ZİHNİYETTEN BU ÜLKE KURTARILMALI HEMDE EN KISA ZAMANDA. ..

 6. Hayret ettiğim olay, BU CEHAPELİYER (CAHİLİYE HALK PARTİSİ YOBAZLARI) VE KOMUNİST ATEİST GÂVURLARI hem fetöyü bahane yapıp hak tarikatlare saldırıyorlar hemide apaçık tüm türkiye halkının gözü önünde fetöyü destekliyorlar ve toz kandırmıyorlar!!! PES DOĞRUSU!!! MÜNÂFIKLIĞI MERAK EDENLERE GELSİN DERİM…

 7. zor diyorsun!zor olacakki imtihan olsun! zorlaşıyor gün geçtikçe sağıma bakıyorum mümin görünüyor Allahın ayetine karşı oldupunn farknda değil soluma bakıyorum rte ideolojk takıntısı adamı dinden cıkaracak şekli almış, yaomayın bunlar imanınız üzerinden oynanan oyın bana bakıyor, sen diyor islamı abartıyorsun tarikatler gereksiz Kuran yeter diyor, sussam gönül razı değil

 8. Nafı Kardeş,
  Belki içinizde en yeşlı ben olduğumdan, dilim döndüğü, Rabbimin ihsan ettiği kadarıyla ben açıklayayım.

  Paralel bitse, yerine MARALEL geçer…

  Kısacası ŞEYTAN var olduğu müddetçe,çeşitli isimler ve şekiller altında kıyamete kadar devam eder.

  Selam ve Dua ile

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s