Cumhuriyet Gazetesi Tebliğ Vazifesini İfa ediyor :)

   Cumhuriyet Gazetesi tebliğ vazifesini üstlendi, her hafta bir hocamız çıkıyor elhamdülillah 🙂

   Değerli kardeşlerimiz, son haftalarda kemalist medyanın ve çakma kemalist Cumhuriyet Gazetesinin İslami cemaat ve Ehli Sünnet hocalara saldırdığına şahit oluyoruz. İsmailağa, Menzil, Abdülmetin Balkanlıoğlu Hoca derken sıra İhsan Şenocak Hocaefendiye geldi.

HAKİKATİN DUYURULMASINA ARACI OLUYORLAR

    Hedef gösterip linç etmek eskidendi. Şimdi artık bu numaralar tutmuyor. Dolayısıyla aslında saldırdıklarını zannederken İhsan Şenocak Hocaefendinin mesajını kitlelere duyuruyorlar.

    Şöyle düşünün, o videoda konuştuğu 2 dk.lık bölümü İhsan Hoca isteseydi bile Cumhuriyet gazetesinin kitlesine asla duyuramazdı. Ama Cumhuriyet gazetesi “saldırmak” namına kendi okurlarına bu hakikatleri duyuruyor ve ulaştırıyor.

   Bin kişi izliyorsa mutlaka içlerinden Allah’ın hidayet nasip edeceği beş on kişi İhsan Şenocak hocayı araştırıyor, başka konuşmalarını da dinliyor.

   Bir de bakmışsınız bağımlısı oluvermiş, şirkten arınmış, Allah’a teslim olmuş.

   Mekke müşrikleri Kur’an okunurken başkaları duyup da hidayete gelmesin diye ıslık çalardı, farklı gürültüler çıkartırdı. Çünkü duyanlardan mutlaka etkilenen oluyordu.

   Bunlar da kendi elleriyle hakikati insanlara ulaştırıyorlar. Bilmiyorlar ki hakikatlerin insanları çeken bir yönü vardır.

   Ve en önemlisi de insanlar ahirette “duymadım, bilmiyordum” diyemeyecek. Allahu Teala hakikati bazen böyle Cumhuriyet gazetesinden bile ulaştırır.

   Dolayısıyla,

   Onlar saldırdıkça aleyhlerine dönecek inşaAllah.

http://www.ihvanlar.net

Reklamlar

Cumhuriyet Gazetesi Tebliğ Vazifesini İfa ediyor :)” üzerine 13 yorum

 1. Heykel olaylarından sonra sıra buna geldi.Kendi kesimlerini dolduruşa getirmeye çalışıyorlar.Birileri Türkiye’yi çorba gibi karıştırmak istiyor.Türkiye’de karışmalı ki onlar için BOP gerçekleşebilsin.Çok dikkatli olmak lazım.Zaten görüyoruz Irak’ta neler yapılmaya çalışıldığını.Böl,parçala ve yok et.Türkiye sınırındaki ülkeler parça parça oldu sıra Türkiye’de.Bunlar böyle yaparak ancak düşmana çanak tutarlar.Türkiye’ye karanlık olurlar.Herkesin söylemine dikkat etmesi lazım,Allah korusun ortalık bir karıştı mı bir daha huzur ortamını bulmak çok zor olur.

 2. Ortalık karışmadan İslami düzenin gelmeyeceğini mağara insanları bile biliyor. Putların yıkılması Şeriatın başlangıcıdır.

 3. O zaman ben mağara insanı kadar olamamışım.Ortalığın karışması derken hangi şekil bir karışmadan bahsediyorsunuz.Mesela Suriye’yi ele alalım:Bir öğrenci çocuk ”Bu düzen değişmeli!diyerekten duvara bir yazı yazdı.Bu çocuk hapse atılıyor, maalesef işkence görüyor ve olaylar böyle böyle gelişmeye başlıyor.Şimdi Suriye’nin hali ne oldu?İşkence gören,şehit olan,evsiz,barksız kalan milyon insan.Parçalanmış,bölünmüş bir vatan.Esed’e karşı oluşturulan pek çok grup ve bunlar da kendi arasında kavgalı,kimileri halka bile ateş açıyor.Nasıl bir karışıklıktan bahsediyorsunuz ve bunun dozunu kimler ayarlayıp,sonunda da kimler ”Dur!”diyecek.Bir kere Türkiye’de senelerce şeriat haşa öcü gibi gösterildi.Müslümanların çoğunluğu şeriatın ne olduğunu,aslında insanları madden ve manen koruduğunu kimse bilmiyor.Yapılan bir ankette müslümanların büyük bir çoğunluğu ”Bizim laiklikle hiç bir sorunumuz yoktur.” dedi.Yine namaz kılma oranı çok düşük.Bu ülkeyi karıştırmak isteyenler sağcısına ”Şeriatı getirelim!” solcusuna da ”Eyvah, laiklik elden gidiyor!” dedirtecek.”Elbette Allah”ın hükümleri en kıymetli hükümlerdir.Bir müslümanın olmazsa olmazıdır.Ancak milletimize şeriatın ne olduğu anlatılmalı.Zannedildiği gibi mesela kadınları hor gören değil, aslında kadınları şerefli görüp onu yücelten,insanların uydukları takdirde dünya ve ahiret saadetine götüren kapıları aralayan, –kanunlar bütünü– olduğu anlatılmalı.Kadınlara iyi davranmayla ilgili pek çok hadisin olduğu anlatılmalı.Kadını dövmeyle ilgili ayetin hangi durumda olduğu anlatılmalı.Günümüzde yemeğin tuzu eksik diye karısını dövenler var.Hocalarımız bunları güzelce anlatmalılar.Hep kadınlarla ilgili dedim ama bunlar ateist kesimin elinde devamlı bir araç olarak kullanıldı.İnsanlarımız din konusunda çok cahil bırakıldı.Bu cehaletlerinin ortadan kalkması lazım.Allah’ı ve Peygamber Efendimiz’i (sallalhu aleyhivesselam) canından,cananından çok sevmeli.Maalesef çok eksiğiz.Şunu da söylemek istiyorum ki dinlediğim tv programlarında şu sonuca vardım:Allah korusun darbe gerçekleştirilmiş olsaydı,bir sonraki plan iç savaşmış. Bunu başaramadılar ve hala iç savaşa giden yolları körüklemeye çalışıyorlar.Bu ülkeyi de parçalamak istiyorlar,fırsat vermeyelim kimseye.Ayrıca da emin ol ki o heykellere iyi niyetli biriler saldırmadı.Öyle olsaydı, şimdiye kadar böyle birşey niye vukubulmadı ve de ard arda geldi.Şimdiye kadar neredeydi bu insanlar?Yoksa uyuyorlar mıydı?Allah bütünlüğümüzü,birliğimizi bozmasın.Milletimize İslam, layıkıyla,ehli sünnete uyarak anlatılsın.Ben böyle düşünüyorum.Kimsenin düşüncesini değiştiremem.Sadece yazımda dinen bir hata yaptı isem ondan korkarım.Sonuçta ben de cahil bir müslümanım.Yanlışım varsa Allah’ım affetsin.

 4. Aynen dediğim gibi İslami düzen olmadıkça nesiller imansız, dinsiz ölüyor. İslami düzen olması için biz Müslümanlar “aman iç savaş çıkmasın, aman fakir olmayalım, aman Putçular bizi dövmesin, hapse atmasın” gibi pısırık ve korkakça olduğumuz sürece her gün Müslümanlar katlediliyor, koca devletin kılı kıpırdayamıyor.

  İşte bu düzen sizin gibi ılımlı müslümanları yetiştirdiği için mahfolduk. Cihat şuuru kimsede kalmamış, kafamızı kaldırsak hemen susturuluyoruz. Demokrasi bu ümmete beladır ve Şeriat olmadığı için asla ve asla huzur bulamayacağız.

  İslam Cihat ile yayılır ve İslam Hükümleri ancak güçlü bir İslam Devleti ile mümkün olur. Unutmayın Mekke fethedildikten sonra İslam şehri oldu. Sonuna kadar direndiler ve kaybetti o müşrikler. Sıra içimizde ki putperestlere geldi ve bu süreç çok çetin ve çatışmalar görecek ve biz Ehli-Sünnet galip geleceğiz.

  Amin.

 5. Daha dur bunlar iyi günlerimiz. AK Parti iktidardan düşünce Kemalistler tüm güçleri ile İslamı yok etmeye çalışacaklar. Durmak yok uyumaya devam Karadenizliler.

 6. Adam gibi adam Şenocak hoca yobazlar doğrular işlerine gelmiyor ölelim de görelim Allah razı olsun hocam Erzurumdan Selamlar

 7. Bu zamanin cihadi elde silah meydanlara cikmak degildir kardesim islami en iyi sekilde yaşamak ve Tebliği ni yapmak kalemini hakkıyla kullanmak ve suurlu nesiller yetiştirmek tir

 8. bende islamiyetle bu medyanın cübbeli ahmet hocamıza saldırması sonucu tanışmıştım. timurtaş hocanın bir vaazında bırakın bize sövsünler farkında olmadan bizi tanıtıyorlar 10 sene sonra bize sövenler bizden olacak kavilinden bir sözü aklıma geldi. büyükler biliyor maşallah

 9. 28 şubat döneminde böyle ehli sünnete uygun görüş belirtenleri medya ile boğmaya çalışıyorlardı. Aynısını şimdi yapmaya çalışıyorlar ama nafile. Laik kemalist okul mezunu etiketlere kim itibar ediyor ki onların görüşlerine itibar edilsin…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s