Akit Tv'nin Caner Taslaman Hatası

   Akit Tv, Caner Taslaman’ı ekrana çıkartarak yayın hayatındaki büyük hatalardan birine daha imza attı.

   Ateizmle mücadele ediyormuş gibi görünen Caner Taslaman’ı “ateizm” konulu programa çıkartan Akit Tv, bilmiyor ki ateizm gibi dinsiz ideolojilerin artmasındaki sebep Caner Taslaman zihniyetinin “İslam’a” olan yaklaşım tarzı.

   Temel İslami ilimlerden yoksun bir şekilde İslami değerleri, Kur’an’ı ve hadisleri sorgulayan, bunun neticesinde ilim sahiplerinden uzak, tars neticelere varıp bunu mutlak hakikat zanneden Caner Taslaman ve benzeri kişilerin propagandası arttığı ölçüde ateizm ve deizm gibi akımlar çoğalmıştır.

   İşte son yıllardaki artış da bunun en somut kanıtıdır.

   Çünkü onların kabul etmediği “Resulüllah’tan, sahabe ve alimlerden gelen İslam” yüzyıllardır var ve yaşanıyor. Yani kendilerinin çürük iddiaları sonradan ortaya atılmış şeyler. Dolayısıyla ateizmin zemin bulması Caner Taslaman ve ekibinin ortaya çıkışıyla orantılı oluyor.

   Bu kişinin nasıl bir zihniyete sahip olduğunu da biliyorlardı. Çünkü daha önce eleştirmişlerdi:

 AKİT TV…

   Erdoğan yanlısı gözüküp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “sünneti tartışmaya açıyorlar” diyerek eleştirdiği hadis/sünnet düşmanını ekrana çıkartarak neyi amaçladığını bilmiyoruz ama İslama küfreden doğu Perinçek’i de çıkartıp Esad’ı savundurmuştu.

http://www.ihvanlar.net

Reklamlar

Akit Tv'nin Caner Taslaman Hatası” üzerine 8 yorum

  1. Alayı bunların alayında ilim yok. Alayııı. Akideden veya usulden iki soru sorsan bunların alayı saçmalar

  2. Uzun zamandır insanlara bu akitinehli sünnet olmadığını, hatta vahhabilerin tevhid isimli kitabını promosyon olarak dağıttığını anlatıyoruz ama anlamıyor millet.

  3. Akit dediğin surda akp başa geçmesiyle eski Şia vahhabbilik sevdasini bırakmış gibi görünüyor sadece

  4. Akit gazetesi zaten sakıncalı olarak görünüyordu. Eski baş yazarı Hasan Karakaya Cübbeli Hocaefendi ye daha suçu kanıtlanmadığı halde zina ettiğini kabul etmiş gibi yazı yazmıştı. Oradan belliydi niyetleri. Hem de daha akla gelmeyen bir çok Ehli-Sünnet karşıtı icraatları da var.

  5. Rahmetli Hasan KARAKAYA’nın vefatından sonra AKİT çizgisinden sapmaya başladı.Nurettin Yıldız’ı kadrosuna aldı.uyduruk kelimeleri kullanmaya devam ediyorlar.böyle Hadis ve İslam düşmanını tv ye çıkartmakta ne oluyor.diğerlerinden ne farkınız kaldı.yazıklar olsun

  6. Yazarları da aynı zihniyette bunların. 2-3 kişi hariç. Bilinçli yazarları da akit ten ayrıldı zaten. Nasıl da inandırıcı olup milleti uyutuyorlar. Sinema okullarında bile böyle rol yapmayı öğretemiyorlardır sanırım.

  7. Şu ihvanlar sitesinin arşivi, böyle adamların rezillikleriyle doludur herhalde. Müslüman geçinen, islama zarar veren adamlar ve kadınlar. Mebzul miktarda mevcut ülkemizde. Kimisi cehaletten, kimisi gafletten ama çoğu bilerek ve isteyerek zarar veriyor. En sağlamında bile bir kaç patlak, bir kaç yama. Şimdi bunlar taslamanı tanımıyor bilmiyor he. Bilmez olur mu be. Alayı …. topu.
    Hepsinin üstüne kusasım var. Yeter usandık. Biri bitmeden öbürü başlıyor. Bu çoluk çocuğu nasıl muhafaza edeceğiz bilmiyorum. Birkaç hak yolda tarikat var, onlar da içten içe kaynıyor.

  8. Mahmud efendi hazretleri boşu boşuna dememiş tv ler gazeteler mecmualar 100 şey gösterirler 99 U iyidir 100.cüsü insanı imanından itikat inden eder diye al buyur Caner Tas(la)malı gibi maymundan geldiğini söyleyen evrimci hayvanat bahçesi aliminin??!?! Ne işi var akit tv de ??

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s